Kontakt

 Hvem er så de lokalrødder?

Lokalrådet består af 7 bestyrelsesmedlemmer samt 2 suppleanter fra området. Enhver der er bosiddende indenfor postnummer 6094 er medlem af lokalrådet og valgbar til bestyrelsen – så husk at møde op til generalforsamlingen. 

Ja vi er lidt en god blandet landhandel fra lokalområdet

Billedet indeholder sandsynligvis: 1 person

FORMAND

Christian Krag

Engvej 2 6094 Hejls

Telefon: 4091 2791 Mail christian@6094.dk

NÆSTFORMAND

Frank Valdersref

Vargårdevej 9 6094 Hejls

Tlf 23327245 Mail Frank@6094.dk

 

Billedet indeholder sandsynligvis: 1 person, smiler

Kassér

Else Svendsen

Hejls Landevej 31 6094 Hejls

tlf 61794688 Mail Else@6094.dk

 

Claus Benthin-Larsen

Kirkemarken 1 6094 Hejls

Telefon: 3073 7674  Mail Claus@6094.dk

 

Billedet indeholder sandsynligvis: 1 person, smiler

Christel Bierrings

Hejls Kirkevej 1 6094 Hejls

Mail Christel@6094.dk

 

Billedet indeholder sandsynligvis: 1 person, smiler, nærbillede

Lone Lett-Nydal

Stavnsbjergvej 3 6094 Hejls

Tlf 40448850 Mail Lone@6094.dk

 

Billedet indeholder sandsynligvis: 1 person

Michael Ejby

Vargårdevej 24 6094 Hejls

Tlf 21205618 Mail Michael@6094.dk

 

Billedet indeholder sandsynligvis: 1 person, briller og nærbillede

Paul Frandsen

Havnevej 21 6094 Hejls

Tlf 40191179 Mail Paul@6094.dk

 

Kontakt os

Vi glæder os til at høre fra dig

Har du spørgsmål, gode idéer eller ris & ros hører vi gerne fra dig. Under “OM” finder du oplysninger på resten af bestyrelsen samt en oversig over hvem som står for hvilke områder. Tag endelig fat i os – vi lytter gerne 🙂

Du kan også skrive til os på vores Facebook side